x
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 82 ürün bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Dosya Dolabı Çeşitleri Atom Ofis'te!

İşyerleri günün büyük birçoğunun geçtiği alanlardır. Özellikle bu açıdan ofislerin düzenli bir dekorasyona ihtiyacı vardır. Dosya dolabı tasarımları da ofis ortamında oluşabilecek karışıklığı engellemek adına kullanılan ve yüksek performans sunan mobilyalardan biridir. Klasör dolabı olarak tasarlanan dolap çeşitleri düzeni sağlamak dışında çalışmaların daha verimli gerçekleştirilmesi üzerinde de etkilidir. Çalışma anında gerekli bir evrakı aramakla vakit kaybetmek yerine evrak dolabı kullanarak tüm dosyalar düzenli olarak muhafaza edilebilir ve bu sayede zamandan tasarruf yapılabilir.

 

Dosya dolapları materyallerine göre çeşitli alternatiflere sahiptir. Metal dosya dolabı da bu alternatifler arasında yer alan ve ofislerde sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Aynı şekilde çelik dosya dolabı da kullanıcılar için sunulan seçenekler arasında yer alır. Bunların yanı sıra evrak dosyalarında ek özelliklere de yer verilebilir. Genellikle evrak dolaplar arasında bulunan ek özelliklerden birisi kilitli dosya dolabı özelliğine sahip olmalarıdır. Bilgi güvenliği açısından kilitli evrak dolabı önemli derecede avantaj oluşturabilir.

Ofis Dosya Dolabı Kullanım Alanları Nelerdir?

Ofis dosya dolabı çeşitleri farklı kullanım amaçları için tercih edilebilir. Öncelikli tercih edilme sebepleri arasında alanda düzen oluşturmak ve evrakların zarar görmesini engellemektir. Bu nitelikleri karşılaması adına dosya dolapları farklı özelliklerle donatılır. Dosya dolaplarında ön plana çıkan özellikler ve sunduğu avantajlar ise şu şekilde;

 

  • Dosya dolabı kilitli özelliği ilk dikkat edilen ayrıntılardır. Özellikle yüksek güvenlikli dosyalar için avantaj oluşturur.
  • Metal arşiv dolabı gibi alternatiflere sahip olması geniş alanda kullanılması üzerinde etkili olur. Arşivlerde yer alan dosya yoğunluğuna göre etkili olabilecek şekilde geniş boyutlarda dosya dolapları tasarlanır.
  • Kapaklı dosya dolabı alternatifleri ise dosyaların zarar görmesini engelleyecek şekilde özel olarak tasarlanırlar.
  • Çekmeceli dosya dolabı olarak tasarlanan seçenekler ise dosyaların belirli bir düzende kalması adına önemli avantaj oluşturur.

 

yukarıdaki detaylardan da görülebileceği gibi dosya dolaplarında kullanılan her bir ayrıntı farklı alanlarda kullanılması üzerinde etkili olabilir.

Kullanılan Materyallerine Göre Dosya Dolabı Çeşitleri

Dosya dolabı tasarımlarında kullanılan materyaller ilk dikkat çeken detaylardır. Dosya dolabı çeşitlerinin görüntü olarak farklılıkları olmak ile birlikte kullanım alanına göre de uygun olması adına farklı materyaller kullanılabilir. Ofis klasör dolabı seçerken de bu özellikler dikkate alınarak seçim yapmak daha doğru bir tercih olabilir. Çelik evrak dolabı farklı sektörlerde çalışma gerçekleştiren işyerleri için en ideal modeller arasında gösterilebilir. Buna alternatif olarak demir dosya dolabı da değerlendirilebilir.

 

Dosya dolabı modellerinin materyalleri, geniş kullanım alanına sahip olmasında etkili olabildiği gibi diğer ofis mobilyaları ile bütünlük oluşturmak açısından da avantaj oluşturabilir. Özellikle dosya dolabı tasarımlarında yer verilen her materyalin yansıttığı enerji farklılık gösterir. Bu detaylara dikkat edilerek dosya dolabı seçildiğinde ofis dekorasyonu ile uyumlu sonuç gösterecek etkide tasarımlara ulaşmak mümkün olabilir. 

Dosya Dolabı Fiyatları

Dosya dolabı fiyatları farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fiyatlar belirlenirken öncelikli olarak dikkat edilecek ayrıntılar kullanılan malzemeleri, tasarımları ve ek özellikleridir. Çekmeceli evrak dolabı modelleri ek özelliklere sahip evrak dolaplarına örnek olarak gösterilebilir. Bunun dışında evrak dolabı kilitli özelliği ile de farklılık yaratabilir. Dosya dolaplarında önemli olan bir diğer nokta ise kullanılan materyaldir.

 

Metal evrak dolabı gibi materyal olarak alternatiflere sahip olan tasarımlara ulaşmak mümkündür. Ofis evrak dolabı alacak olanların da dikkat ettiği başlıca noktalar bu şekildedir. Sizler de dosya dolabına ihtiyaç duyarsanız Atom Ofis ile aradığınızı modellere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.