x
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
3 4
Toplam 93 ürün bulunmaktadır.

Ofis Dolap Modelleri Atom Ofis'te!

Dolap çeşitleri çalışma ortamının daha düzenli bir görüntüye sahip olması için avantaj oluşturan mobilyalardan biridir. Çalışma alanında oluşabilecek karışıklık görüntüsüne son veren ofis dolabı dosyada aksesuarlara kadar birçok eşyalar için kullanılabilir. Özellikle önemli belgelerin kategorize edilerek saklanmasına yardımcı olan büro dolapları zamandan tasarruf sağlamanıza olanak sunar. Dolaplar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz belgelere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ofislerde kullanılan dolap modelleri farklı özelliklere sahiptir. Kapaklı, raflı, çekmeceli gibi değişik özellikleri ile dikkat çeken ofis dolap çeşitleri geniş kullanım alanına sahiptir.

 

Kapalı ofis dolabı çeşitleri evrakların düzenli bir formatta muhafaza edilmesinin yanı sıra tozlanma zarar görmesi gibi problemlerin önlenmesi için avantaj oluşturur. Çekmeceli ofis dolabı da ufak ofis gereçlerinin düzenli olarak sağlanmasında etkili olan alternatiflerdir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an eşyalara kolaylıkla ulaşabilirken işiniz olmadığı zamanlarda da ortamda kalabalık etmesini önlemiş olabilirsiniz. Ayrıca ofis dolapları ahşap, metal ve çelik olarak farklı materyallere sahip olabilir. Bu da dolap çeşitlerinin artırılmasında etkili olur.

Materyallerine Göre Dosya Dolapları

Dosya dolap çeşitleri materyallerine göre farklı tasarımlara sahiptir. Bu doğrultuda metal ofis dolabı alternatif olarak kullanılabilecek modellerden biridir. Raflı olarak tasarlanan metal ahşap dolabı yanı sıra ahşap ofis dolaplar da tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alabilir. Dayanıklılığı ile dikkat çeken bir diğer alternatif de çelik dosya dolabı örnek olarak gösterilebilir. Ofis kilitli dolap formu ile de dikkat çeken çelik dolap modelleri güvenlik açısından da avantaj oluşturabilir.

Dayanıklı Özellikleri ile Ofis Dosya Dolapları

İşyeri dolap çeşitleri arasında gösterilen dosya dolapları kaliteli materyallerle tasarlanmasından kaynaklı olarak uzun süre dayanıklılık gösterir. Dolap modellerinin dayanıklı olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı sunması da önemlidir. Bu noktada kapaklı dosya dolabı avantaj oluşturan tasarımlardan biridir. Ayrıca ergonomik görüntüsü ve konforlu kullanımları ile dosya dolapları ofis mobilyaları arasında önemli olarak görülmektedir. Tasarım olarak alternatiflerinin olması da ofis dekorasyonunda uyum sağlaması adına önemli avantaj oluşturur.

Ofis Dolabı Modelleri ve Özellikleri

Ofis dolabı modelleri farklı tasarımlar ve özellikleri ile dikkat çeker. Boyut ve renk olarak alternatiflerinin bulunmasının yanı sıra, çekmece veya raf gibi detayları da ofis dolaplarının seçilmesinde etkili olan faktörlerdir. Ofis dolaplarının başlıca önemli özellikleri şu şekilde;

 

  • Ofis çekmeceli dolap çeşitleri en kullanışlı özellikler arasında yer alabilir.
  • Metal, çelik, ahşap dosya dolabı olarak alternatiflerinin bulunması avantaj oluşturur.
  • Kapaklı ofis dolabı seçenekleri ile evraklar daha iyi muhafaza edilebilir.
  • Camlı ofis dolabı gibi modern tasarımları da bulunur.
  • Tekerlekli ya da sabit olarak alternatifleri bulunur.
  • Siyah ofis dolabı başta olmak üzere farklı renk seçeneklerine de tasarımlarda yer verilir.
  • Çelik ofis dolapları şifreli tasarımlara da yer verilir bu özellik güvenliği artırmaktadır.
  • Ofis dolapları fiyatları farklı bütçelere uygun olacak alternatiflere sahiptir.

 

yukarıda yer alan özellikler ve daha fazla ayrıntı işyeri dolapları tasarımlarında bulunabilir. Ofis dolap modelleri seçimi yapılırken bu özellikler dikkate alınabilir.

Büro Dolabı Fiyatları

Büro dolabı fiyatları modelin kapaklı, çekmeceli, kilitli gibi özellikleri ve materyallerine göre değişkenlik gösterir. Bu sayede ofis için dolap seçiminde birçok alternatif bulunur. Büro dolap ofis dekorasyonlarında da tamamlayıcı etki gösterebilir. Ofis kapaklı dolap özelliğinin yanı sıra modern tasarımları ile de dikkat çeker.

 

Tasarımın yanı sıra performans olarak ahşap ofis dolapları en sık tercih edilenlerden biridir. Ofis mobilyaları dolap ile birlikte bütün olarak ele alınabilir. Hem kullanışlı hem uzun süre dayanıklılık gösterecek ucuz ofis dolapları ile sizler de ofiste düzeni sağlayabilirsiniz. Atom Ofis’te bulunan birbirinden farklı özellikte büro dolap modelleri kolaylıkla ulaşabilmeniz için tek adreste sizlere sunulur.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.