x
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
3 4
Toplam 110 ürün bulunmaktadır.

En Kaliteli Masa Çeşitleri

Ofis mobilyaları arasında en fazla öneme sahip eşyalar arasında ofis masaları yer alır. Çalışanların daha rahat ortamda işlerini yürütebilmesi için ofis masası önemli bir yere sahiptir. Bu da doğruda işlerin aksamadan ilerlemesini etkilemektedir. Ofis mobilyası seçiminde en sık yapılan hatalardan birisi masa seçimine dikkat edilmemesidir. Ofis masası modelleri kullanım alanlarına göre farklı seçeneklere sahiptir. Özellikle bilgisayar başında yapılan çalışmalar için kullanılacak olan masa seçimi yalnız ofislerle sınırlı değildir.

 

Çalışma masası, ofis masası, bilgisayar masası gibi alternatif seçenekleri bulunur. Ancak tüm bu seçeneklerin ortak noktası ise çalışma anında kolaylık sağlamasıdır. Ofis çalışma masası modelleri arasından seçim yaparken ilk dikkat edilen noktalar kullanıldığı alana uygun olmasıdır. Bunun yanı sıra tasarım olarak da kendi zevkinize uygun olacak masa modeli seçmek memnuniyet sağlamak adına daha ideal bir tercih olabilir.

Ofislerde Kullanılabilecek Masa Önerileri

Ofis masası alacak olanlar için öncelikli olarak önemli olan hangi amaç için masaya ihtiyaç duyulduğunun tespit edilmesidir. Ofis masa modelleri arasında, çoklu çalışma masası, tekli çalışma masası, toplantı masası gibi farklı seçenekler yer alır. Bunların yanı sıra ise call center masası da masa modelleri gibi farklı alanlarda kullanıma uygun alternatifler de bulunur. Her bir ürün isim olarak farklı adlara sahip olmanın yanı sıra özellik olarak da ayrı olarak değerlendirilebilir.

 

Toplantı masası modelleri genellikle daha büyük ölçülerde ve aynı anda birden fazla kişinin kullanmasına uygun olacak özelliklere sahip olur. Çoklu ya da tekli çalışma masası olarak değerlendirilen alternatifler ise alan ölçüsü ve çalışan sayısı dikkate alındığında avantaj oluşturur. Kalabalık çalışan grupları için çoklu çalışma masası çalışmaların daha etkili ilerlemesi ve iletişimi rahat kurmak adına önemli olabilir. Bu durum küçük alanlara sahip ofisler için de alandan tasarruf sağlamaya olanak sunabilir. 

Ofis Çalışma Masası Modelleri

Ofis çalışma masası modelleri tasarım olarak birçok alternatife sahiptir. Tasarımlarının yanı sıra kullanılan materyalleri de ofis çalışma masalarında önemli olarak görülebilir. Ahşap, masif ahşap olarak farklı malzemelerden tasarlanan çalışma masaları kullanım açısından da konforlu kullanım sunar. Ayrıca bu özellikler genel görüntü açısınında da dekorasyona uyum sağlaması adına önemli avantaj oluşturabilir.

 

Bunun yanı sıra büro masası modelleri modern tasarımları ile dikkat çeker. Şık ve kullanışlı özelliklere sahip olmaları ofis çalışma masalarının seçilmesinde etkili olan faktörlerdir. Çekmece detayının olması, masanın yükseklik ve eni gibi özellikleri seçim esnasında dikkat edilen noktalardır. Doküman ve büro malzemelerinin oluşturacağı karışıklığı engellemek adına masaların boyutları önemli olur. Kalabalık ve dağınık ortamda çalışma veriminin düşebileceği düşünülürse masa ve ofis mobilyalarının  seçimi verimlilik üzerinde etki sahibidir.

Ofis Masası Fiyatları

Ofis masası fiyatları incelendiğinde öncelikli olarak boyut ve model etkileyici özelliğe sahip olur. Ayrıca kullanılan materyal de ofis masası fiyatı üzerinde etkili olan detaylardır. Bunların yanı sıra renkler de seçim esnasında öncelik verilen ayrıntılardır. Masa tasarımlarının yanı sıra ofis masa takımı olarak da alternatif tasarımlar mevcuttur. Bu modeller sayesinde ayrı ayrı mobilyaları bir araya getirmek yerine hazır olarak kullanıcıya sunulan ofis masa takımları tercih edilebilir.

 

Ofis masa tasarımlarında dikkat çeken detaylardan birisi de masa ayağı olarak kullanılan materyallerdir. Ofis masa modelleri arasında ahşap masa ayağı kullanılabildiği gibi metal materyallerden masa ayağı kullanıldığı da görülebilir. Tüm bu detaylar ofis masa modellerinin fiyatlandırılmasında etkili olabilir. Sizler de aradığınız özelliklere uygun masa modellerine Atom Ofis farkı ile ulaşabilirisniz. Farklı kullanım alanlarına sahip ofis malzemeleri ve mobilyalarına tek adresten erişebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.