x
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Uygun Fiyatlı Toplantı Masası Modelleri

Toplantı masası, ofis ve işyerleri için önemli olan mobilyalardan biridir. Toplantı vakitlerinin daha verimli geçmesi için konforlu kullanım sunan toplantı masasına ihtiyaç duyulur. Dayanıklı tasarımları ve kaliteli malzemelerden üretilen toplantı masası modelleri uzun süre kullanıma uygun olacak şekilde dizayn edilir. Ayrıca toplantı masası tasarımları farklı sayıda kişinin kullanıma için uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. 6 kişilik toplantı masası sıklıkla tercih edilen modeller arasında gösterilebilir. Bunun yanı sıra 20 kişilik toplantı masası da kalabalık ekipler tarafından ilgi görebilir.

 

Geniş ölçülere sahip olan bu modeller sayesinde uzun süren toplantılar dahi verimli geçer. Toplantı masası modelleri dikdörtgen, oval, yuvarlak formunda tasarımlara sahip olabilir. Bu çeşitlerin her birisi farklı kullanım alanları için uygunluk oluşturabilir. Özellikle yuvarlak toplantı masası çeşitleri daha ufak boyutlarda masa arayışında olanlar için avantaj oluşturur. 4 kişilik toplantı masası çeşitlerinin bir çoğu yuvarlak forma sahiptir. Böylece daha az alan kaplayacağı gibi kullanım kolaylığı sağlayacak alternatif toplantı masasına ulaşmak mümkün olur.

Oval Toplantı Masası

Oval toplantı masası modern tasarımları ile dikkat çeker. Bulunduğu ortamın havasını değiştirebilecek tasarıma sahip olan oval toplantı masası 10 kişilik toplantı masası arayanlar için doğru seçim olabilir. Aynı zamanda 12 kişilik toplantı masası ihtiyacı olanlar için de uygunluk oluşturabilir. Boyut olarak ortalama ebatlara sahip olan oval toplantı masası çeşitleri özel tasarımları ile ofislerde yer alabilir.

 

Toplantı masası modelleri sahip olduğu tasarımları ile genel dekorasyona uyum sağlaması gereken parçalardır. Bunu sağlamak için de kullanım özellikleri dikkate alınacağı gibi tasarım olarak öncelikli olan detayları da toplantı masası seçiminde önemli olarak belirtilebilir. Özellikle toplantı masası ve çalışma sandalyesi seçimlerinin tarz olarak birbirini desteklemesi bir bütünlük elde etmek için önemlidir.

Toplantı Masası Takımı

Toplantı masası ihtiyacı olanlar için masa ve sandalyeler ayrı olarak seçilebileceği gibi takım halinde de satın alınabilir. Masa ve sandalyelerin birbiri ile uyumlu olması genel dekorasyon üzerinde etkili olmaktadır. Ancak bu şekilde farklı eşyaları bir araya getirmek ve uyumu yakalamak için uğraşmak istemeyenler için en ideal seçim toplantı masası takımı çeşitleridir.

 

Birbiri ile uyumlu parçaların takım olarak tasarlanması sayesinde avantaj oluşturan toplantı masası takımı çeşitleri renk ve boyutları olarak farklı alternatiflere sahiptir. Bu sayede her tarza uygun olacak tasarımları ile ön plana çıkarken 8 kişilik toplantı masası arayanlar için de ideal ölçülere sahip toplantı odası masası takımına ulaşılabilir.

Ahşap Toplantı Masası

Ahşap toplantı masası çeşitleri modern toplantı masası modelleri arasında yer alan alternatiflerden biridir. Dikdörtgen formunda olabildiği gibi kare toplantı masası modellerinde de ahşap detayına yer verilebilir. Ahşap masaların verdiği sıcaklığı yansıtan bu modellerı uzun süre kullanım için dayanıklılık gösteren etkiye sahip olabilir.

 

Ofis toplantı masası almak isteyen ancak çeşitler arasında seçim yapmakta zorlananlar için konforlu kullanım sunan modeller öncelikli olur. Uzun toplantılarda uygun olan ve ofiste tarz olarak olumlu etki yaratacak tasarımların yanı sıra geniş ölçülere sahip büyük toplantı masası modelleri ilk seçimler arasında yer alır.

Toplantı Masası Fiyatları

Toplantı masası fiyatları kendi arasında farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kaç kişilik kullanıma uygun olduğu, kullanılan malzemesinin kalitesi, modeli, renk ve markası gibi nedenler toplantı masaları fiyatları üzerinde etkili olur. Büro toplantı masası için tercih edilen modeller daha ufak boyutlarda ve kullanışlı yapıda olmaları ile ön plana çıkar.

 

Konferans masası olarak tercih edilenler için ise daha gelişmiş özellikler ve geniş formlara sahip olmaları öncelikli dikkat edilen detaylardır. Klasik olarak tercih edilen uzun toplantı masası alternatiflerinin yanı sıra farklı modeller de alternatif olarak tercih edebilir. Toplantı masası yuvarlak şekilleri de sıklıkla tercih edilebilen modellerdir. Sizler de toplantı masası arayışında iseniz Atom Ofis’te bulunan modelleri ayrıntısı ile inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.