x
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

En İyi Makam Takımı Modelleri

Makam takımı, ofis dekorasyonunda kullanılan misafir ve ziyaretçileri daha profesyonel bir görüntü veren mobilyalardır. Kaliteli ve konforlu makam odası takımı ile çalışmalar daha verimli ilerler. Makam odası takımları farklı kullanım alanlarına sahip parçaları bir araya getirebilir. Makam ofis mobilyaları özelinde dikkate alındığında, yöneticiler tarafından çalışmaların yürütüldüğü masa takımı ile toplantıların yapıldığı toplantı masası veya misafirlerin ağırlandığı koltuklar olarak bir bütün şeklinde ele alınabilir. Bu açıdan makam ofis takımları birçok özelliği ile dikkat çeker.

Makam takımı çeşitlerine bakıldığında tasarım ve renklerinin yanı sıra yansıttığı tarz olarak da alternatiflere sahip olduğu görülebilir. Böylelikle her tarz ve ihtiyaca uygun makam takımına ulaşmak daha kolay olur. Klasik makam takımları arasında daha koyu tonlar ve desenler ilk dikkat çeken detaylardır. Modern makam takımları incelendiğinde ise daha estetik çizgilere öncelik verildiği gözlemlenebilir. Bunların yanı sıra yalnız makam koltuk takımı veya masa seti olarak ayrı parçalar halinde seçilebileceği gibi tüm parçaların bir arada sunulduğu set halinde de makam takımlarına ulaşılabilir.

Yönetici Makam Takımları Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Yönetici makam takımları işyerlerinin en özel alanlarıdır. Prestij açısından önemli bir yere sahip olan yönetici odasında kullanılan mobilyalar ofisin yansıttığı intiba açısından önemli olarak görülebilir. Dolayısıyla ilk defa makam takımı seçecek olanlar ya da var olan mobilyalarını yenileyecekler için tercih yaparken dikkat edilecek önemli noktalar şu şekilde;

 • Tarz olarak genel ofis dekorasyonu ile birbirini destekleyecek modeller seçilmelidir.
 • Günün büyük bir çoğunluğu bu odada geçirecek olan yöneticiler için konforlu kullanım sunması önemlidir.
 • Kaliteli parçalardan tasarlanan ve uzun süre dayanıklılık gösterecek modeller tercih edilmelidir.
 • Müdür odası takımı olarak seçildiğini desen ve renk kombinasyonları ile dışa olumlu etki yansıtmalıdır.
 • Makam masa takımı olarak seçim yapılacaksa odada bulunan diğer eşyalar ile bütünlük sağlamasına dikkat edilmelidir.
 • Makam odası koltuk takımları tercih edecek olanlar için ise gelen ziyaretçiler üzerinde olumlu etki verecek tasarımlara sahip olması öncelikli olmalıdır.
 • Makam odası takımı fiyatları farklı özellikler dikkate alınarak değişkenlik gösterir. Seçim esnasında bu detaya özen göstermek ve belirlenen bütçeye uygun modeli tercih etmek daha doğru bir seçim olabilir.

  Kullanım Alanlarına Göre Makam Takımı Çeşitleri Nelerdir?

  Makam takımı modelleri yalnız işyerlerinde değil, kurum ve kuruluşlar için de önemlidir. Bulunduğu kurumda üst düzey yönetici olan kişiler için makam takımı alternatifi bulunur. Bu durumda öncelikli olan ise makam takımı içerisinde hangi mobilyaların yer alacağına karar vermektir. Yönetici makam takımları, koltuk takımı, masa takımı ya da farklı ofis mobilyalarını içeren alternatiflere sahip olabilir. Böyle çeşitli paket içeriklerine sahip olan makam mobilyaları arasından seçim yaparken ihtiyaçlar göz önünde bulundurulabilir.

  Vip makam takımları daha yüksek performans sunan tasarımlara öncelik verenler için ideal seçimler olabilir. Makam mobilya takımı seçimini daha sade tasarımlardan yana kullanacak olanlar için de alternatifler bulunur. Bunların yanı sıra klasik yansımalardan vazgeçmek istemeyenler için ise ahşap makam takımları ideal seçimler olabilir. Ofis makam takımı seçerken bu şekilde alternatifler değerlendirilebilir. 

  En İyi Makam Takımı Fiyatları

  Makam takımı fiyatları içerdiği ürün adedi, tarzı, hangi materyallerin kullanıldığı gibi özellikler bağlı olarak farklılık gösterebilir. Büro makam takımı için modern ya da klasik tarzlarda modeller tasarlanabilir. Bu sayede ofis mobilyaları makam takımları seçerken tarz olarak alternatiflerle karşılaşmak mümkün olur. Ahşap makam takımı gibi kullanılan materyaller çeşitlilik sağlamak adına önemli detaylardır. Ayrıca makam takımı ofis mobilyaları arasında masa takımı ya da koltuk takımı gibi parçalar da bir arada kullanılabilir.

   

  Makam takımı fiyatları üzerinde bu durum belirleyici etken olabilir. Bunlara alternatif olarak makam mobilyaları ve makam masaları fiyatları olarak ayrı şekilde de fiyatlandırılabilir. Tüm bu seçenekler arasından ihtiyacınız olan makam odası mobilyaları tercihinizi yapabilirsiniz. Atom Ofis üzerinden de özenle hazırlanmış tasarımları ile makam odası fiyatları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.