x
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

En İyi Keson Modelleri

Keson, ofislerde depolama alanı niteliğinde kullanılan dolap çeşitlerinden biridir. Kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra kişisel eşyaların muhafaza edilmesi için de tercih edilebilir. İşyerinde daha verimli çalışma akışı sergilenmesi için renkleri ve konforlu kullanım sunması ile keson dolaplar önemli ölçüde avantaj oluşturabilir. Keson dolaplar boyutlarına ve kullanım alanlarına göre alternatif tasarımlara sahiptir. Geniş alana ihtiyaç duyulduğunda 4 çekmeceli keson modelleri ideal seçenekler olabilir.

 

Bunun yanı sıra minimal boyutlarda tasarımlara ihtiyaç duyulduğunda ise 3 çekmeceli keson modelleri ortalama ölçülere sahip olarak öncelikli tercihler olabilir.Ofis ortamında kullanılan eşyaların kolay kullanım sunmasına önem verilir. Çekmeceli ve tekerlekli mobilyalar daha konforlu kullanım sunmaları ile ön plana çıkabilir. Çekmeceli keson modelleri de bu şekilde ilk sırada tercih edilen tasarımlardır. Aynı şekilde konforlu kullanım sunması adına tekerlekli keson modelleri de dikkat çeken tasarımlardan biridir.

Ofis Keson Kullanımanın Sunduğu Avantajları Nelerdir?

Ofis keson kullanımı farklı amaçlar doğrultusunda tercih edilebilir. Düzen sağlamak, ek kullanım alanı elde etmek ve kişisel eşyaların güvenli olarak korunmasını sağlamak gibi amaçlar için keson ofis içerisinde kullanılabilir. Kullanım amaçlarının farklılık göstermesi keson modellerinin daha geniş ürün yelpazesi olarak kullanıcıya sunulması üzerinde etkilidir. Bunun dışında keson dolap kullanarak elde edilecek başlıca avantajlar şu şekilde;

 

  • Ofiste düzeni sağlamak için keson dolap kullanılabilir. Evrakların daha düzenli olması ihtiyaç halinde kolay ulaşım sağlaması için önemli avantaj sunar.
  • Kişisel eşyaların kilitli keson modelleri ile güvenli olarak korunması sağlanabilir. Ayrıca önemli evrakların korunmasında da bu modeller avantaj oluşturur.
  • Keson 3 çekmeceli modellerinin yanı sıra 2 ve 4 çekmeceli olarak farklı boyutlara sahiptir. Bu sayede dar alanlarda veya geniş alanlarda rahatlıkla keson dolaplar kullanılabilir.
  • Ahşap keson modellerinin yanı sıra farklı materyallerde tasarlanabilir. Bunun dışında renk olarak da alternatifleri bulunur ve bu sayede ofis dekorasyonu ile birlikte uyumlu bir görüntü sunabilir.
  • Metal keson fiyatları ile diğer tasarımlar arasında değişik fiyatlandırmalar görülür. Böylece her bütçe için uygun keson dolap modeline ulaşmak kolaylaşır.

 

yukarıda yer alan sebeplerin her birisi keson dolapların kullanılması ile elde edilecek avantajlardır. Ofis genelinde düzeni sağlamak ve kalabalık görüntüye son vermek için en ucuz keson modelleri alternatif olarak değerlendirilebilir.

Kullanım Alanlarına Göre Keson Modelleri

Keson modellerin kullanım alanlarına göre geniş bir ürün skalasına sahiptir. Alternatif tasarımlara sahip olması da farklı alanlarda kullanılabilecek keson modellerine ulaşmayı kolaylaştırır. Çalışma masası keson modelleri çalışma esnasında daha fazla alana ulaşmak ve evrakların belirli bir düzende olması adına avantaj oluşturur. Bu şekilde bireysel olarak çalışma masasında kullanılan keson dolapların yanı sıra daha büyük ebatlara sahip modeller ile ofis içerisinde genel kullanım için de tercih edilebilir.

 

Üç çekmeceli keson modelleri bu noktada ideal seçimler olabilir. Ayrıca çelik keson modelleri gibi kaliteli ve dayanıklı materyallerden tasarlanmış olanlar farklı sektörlerde kullanılmasında etkili olabilir. Aynı zamanda keson kilitli özellikleri de kullanımda ayrıca önemli olan detaylardır. Özellikle evrakların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için bu detay önemlidir.

Keson Modelleri ve Fiyatları

Keson fiyatları modelin materyali, boyutu, tasarımı ve ek özelliklerine göre değişebilir. Kullanışlı ve ucuz keson modellerine ulaşılabileceği gibi daha yüksek performans gösteren alternatiflere de tercih etmek mümkündür. Ofis keson fiyatları üzerinde çekmece sayısı ve boyut önemli rol oynayan ayrıntılardır. 3 çekmeceli keson fiyatları ile 4 çekmeceli ya da 2 çekmeceli modeller arasında fiyat farklılıkları görülebilir.

 

Ayrıca plastik keson modelleri gibi hangi materyalden üretildiği de fiyatlandırma üzerinde etki sahibi olabilir. Ek özellik olarak kilitli özelliği bulunan modeller ayrıca avantaj oluşturabilir. 3 çekmeceli kilitli keson modelleri bu noktada en çok tercih edilenlerden birisidir. Atom ofis ayrıcalığı sayesinde yüksel kaliteli keson dolap modellerine tek adresten ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.